María Pobiedzińska

UWALNIAM OD 'MUSZĘ'

Przekazuję moją wiedzę, byśmy mogli żyć w jeszcze większej harmonii ze sobą samym i ze sobą nawzajem - to jedna z ważniejszych dla mnie misji.

Od 16 roku życia intensywnie zgłębiam naukę komunikacji na kursach. Mam teraz dwa razy tyle lat i wciąż uczę się różnych teorii i testuję w praktyce, co działa, co nie działa. Posiadam całą paletę doświadczeń i dzięki temu nie tylko potrafię jasno się wyrażać nawet w trudnych sytuacjach, bez ranienia uczuć drugiej strony, ale również umiem się tą zdolnością podzielić z innymi ludźmi.

Z wykształcenia i powołania - magister pedagogiki.

NATURALNOŚĆ

Największa zmiana nastąpiła w moim życiu, gdy odkryłam połączenie z naturą. Zapragnęłam by moje działania wspierały planetę Ziemię i zamieszkujące ją istoty. Krok po kroku zmieniałam moje nawyki - związane z żywieniem, spędzaniem czasu, nawiązywaniem relacji i zarabianiem pieniędzy. Przebudowałam cały swój system wartości.

Zdecydowanie pomogły mi w tym podróże, podczas których organizowałam sobie odosobnienia w naturze - tam odkrywałam naturalne medytacyjne stany prowadzące mnie do źródła mojej wewnętrznej mądrości.

POWER GAMES

Od kilku lat zgłębiam również tematykę dynamiki władzy.

Jest to zjawisko, które mocno kształtuje nasze relacje z innymi ludźmi. Zrozumienie zagadnień dominacji i uległości, zarówno w obszarze seksualności, jak i poza nią, może być kluczem do zrozumienia swojej historii na tym świecie. Świadome odegranie ról w tej grze może pozwolić na rozpoznanie i przełamanie swoich schematów związanych z relacją władzy w związkach między ludźmi.

Głos, dźwięki, medytacja, połączenie z naturą i klarowna komunikacja -

- to moja droga do uzyskania wolności i samostanowienia.

Zapraszam do mojego świata.