MASAŻ DŹWIĘKIEM

Indywidualna sesja masażu dźwiękiem to godzinna sesja relaksacji, którą przeprowadzam z pomocą moich instrumentów oraz głosu.  

Z pewnością najbardziej ekscytujące i odprężające jest fizyczne poczucie dźwięku, który rozchodzi się po Twoich kościach, stawach i rozwibrowuje Twoje organy wewnętrzne. Taki efekt daje położenie tybetańskich na Twoim ciele, a następnie granie na nich.. Stajesz się instrumentem, lub raczej - pudłem rezonansowym dla instrumentu. 

Podobnie z kamertonami - są to mosiężne instrumenty wibrujące, dostrojone do konkretnych częstotliwości, a te odpowiadające konkretnym potrzebom. Rozwibrowanie ich, i przyłożenie do odpowiedniego miejscu na ciele, sprawia że: zaczynasz słyszeć ich dźwięk, jakby "od środka ciała". Wtedy zaczyna się ich dobroczynne działanie. Kamertony to właściwie taka akupunktura, tylko bez igieł - określone wibracje wpływają na regulowanie funkcji poszczególnych organów, poprzez nakładanie je na tzw. meridiany, czyli określone przez medycynę chińską punkty na ciele.

Zarówno kamertony jak i misy tybetańskie są instrumentami, które dzięki produkowaniu rezonansów, i niwelowaniu dysonansów, regulują wibracje naszych komórek. Częstotliwości mis i kamertonów mogą nie tylko zredukować przeciążenia psychiczne i wprawić nas w dobry, spokojny nastrój, ale również pomóc w regeneracji ciała i wspomagać leczenie chorób na planie fizycznym. Dzieje się tak dlatego, iż cała materia jest zbudowana z wibracji, i przebywanie w chmurze dźwięków wydawanych z żywych instrumentów o odpowiednich częstotliwościach harmonizuje całość naszego organizmu.

Oprócz instrumentów posługuję się również moim głosem, śpiewając mantry lub pieśni intencyjne, by wspomóc Cię w Twoich procesach.

Sesja odbywa się w pozycji leżącej lub siedzącej, trwa około godziny. 


Koszt takiego spotkania to 100-200 zł, w zależności od Twoich możliwości finansowych.