KONCERT RELAKSACYJNY

Połtoragodzinna sesja relaksacyjna zazwyczaj zaczyna się od prowadzonej medytacji. W trakcie koncertu usłyszysz antyczne misy tybetańskie, dzwonki Koshi i Zaphir, tank drum z zaprzyjaźnionego Studia Fal, tingshę, czyli buddyjski dzwonek o bardzo wysokim dźwięku, autentyczne dzwonki po wypasie kóz, kojące dźwięki sansuli, bębęn obręczowy, pióra ary błekitnej oraz kilka innych małych instrumentów. Często też zdarza mi się używać mojego głosu, by śpiewać intuicyjne pieśni oraz tradycyjne mantry z różnych kultur przy akompaniamencie ukulele, w zależności od okoliczności naszego spotkania i waszych intencji.

Każdy kolejny dźwięk pozwala bardziej rozgościć się w swoim ciele, wziąć głęboki swobodny wdech i z  wydechem odpuścić skumulowane w mięśniach napięcia. Nasza uwaga podąża za dźwiękami, które są intensywnie kojące. Umysł uspokaja się, niespokojne myśli rozpraszają się. Rozszerza się nasza percepcja, czujemy wibracje rozchodzące się po kościach a w efekcie więcej przestrzeni w ciele. Bywa, że po skórze przechodzą nas dreszcze, niektórzy widzą przed zamkniętymi oczami kolorowe obrazy, inni przypominają sobie dawno zapomniane zdarzenia w przeszłości, inni świadomie podróżują po quasi-sennych krainach. Najczęściej jednak - mamy możliwość głębokiego poczucia swojego ciała i zredukowania poczucia stresu. Po sesji czujemy się wypoczęci jak po kilku godzinach snu, a korzystne efekty potrafią utrzymać się nawet kilka tygodni. 

Szczególnie warte uwagi są dźwieki mis tybetańskich. Ich częstotliwości regulują wibracje naszych komórek. Mogą one nie tylko zredukować przeciążenia psychiczne i wprawić nas w dobry, spokojny nastrój, ale również pomóc w regeneracji ciała i wspomagać leczenie chorób na planie fizycznym. Dzieje się tak dlatego, iż cała materia jest zbudowana z wibracji, i przebywanie w chmurze dźwięków wydawanych z żywych instrumentów o odpowiednich częstotliwościach harmonizuje całość naszego organizmu poprzez wytwarzanie leczniczych rezonansów.

Sesje takie odbywają się w zaprzyjaźnionych miejscach różnych miast (Legnica, Wrocław, Kłodzko, Kraków, Warszawa). Najbliższe koncerty znajdziesz na stronie aktualne spotkania.  

Możesz też zaprosić mnie do siebie i zorganizować koncert dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół w przestrzeni Twojego domu. W zależności od ilości osób i indywidualnych ustaleń, taki domowy koncert to koszt od 250 zł. Napisz do mnie lub umów się na konsultację, by dowiedzieć się więcej.