BLOG

ANXIETY

02/03/2021

I lived thru variety of different anxieties. I can even risk a statement, that I lived in some kind of disquiet permanently, since childhood, until I reached my mid-twenties.

Granie w role

01/29/2021

Zachwyciła mnie ta statua. Dzień był piękny a ja jakaś smutna łaziłam po słonecznym mieście. I wtedy BAM ta figura. Kobieta bez emocji z bardzo emocjonalną maską uniesioną nad głową. Tak to ja. I moje 208 twarzy.

Initiations

01/27/2021

How we become new things, how we obtain new qualities? How do we get the initiations?

Purity

01/25/2021

You wanna be sure you stay safe?

"Nr XII przestawia człowieka wiszącego do góry nogami. Wydaje się on być zrezygnowanym, upokorzonym nienaturalną dla siebie pozycją. Kiedy jednak przyjrzymy mu się bliżej, wyraźnie widać, że nie jest on niczym skrępowany, a poza, w jakiej się znalazł, jest dobrowolna. Jego poświęcenie się jest niewymuszone.
Wisielec symbolizuje inicjację,...

Zaufanie

01/21/2021

Jaki piękny świat, w którym ufam sobie!

W swojej mocy

01/20/2021

Chcę Cię widzieć w Twojej mocy.Chcę byś wiedział i wiedziała że nie zagrażasz mi kiedy jesteś w swojej mocy.Czekam na to, kiedy w końcu będziesz przy mnie w swojej mocy.

Mieliśmy podczas tegrocznego kolędowania okazję doświadczyć przewrotności tego podziału, gdyż archetypiczne role Diabła i Anioła wybrały sobie osoby, które sprawdziłyby się chyba lepiej jakby się zamieniły strojami 😅