AKTUALNE WARSZTATY

WYRAŻANIE

4 dni z jogą i praktyką świadomej komunikacji


JOGA RESET - WYRAŻANIE, czyli wyjazd, który połączy Cię z ciałem i zaprosi do Twojego życia praktykę świadomej komunikacji, potrzeb i granic. Sesje jogi regeneracyjnej uspokoją ciało i ducha, a efekty warsztatów komunikacji wprowadzą do Twojego życia poczucie wewnętrznej klarowności, i pozytywnie wpłyną na budowanie relacji z ludźmi w pełni mocy.

ZGODA W PARZE

program konsultacyjny


6-tygodniowy program konsultacji dla par - poszukuję dwóch par na pierwszą testową przelotkę przez program, który pozwoli na wypracowanie zgody w komunikacji w szacunku do drugiej strony. Pracujemy w oparciu o consent, dotyk i wasze doświadczenia.

kliknij by dowiedzieć się więcej


PRZESZŁE WYDARZENIA


GRY Z WYMIANĄ WŁADZY

16-18.04.2021, Kotlina Kłodzka

Weekendowe Laboratorium pracy z Consentem, czyli rozpoznawaniem i wyrażaniem swoich potrzeb i granic, oraz poczuciem Kontroli, czyli jej przejmowaniem oraz oddawaniem.


MIESZANY KRĄG KOMUNIKACJI INTYMNEJ 

Będziemy orbitować wokół tematu komunikacji intymnej, czyli komunikacji w relacjach na tematy związane ze sferą seksualną. Na tym kręgu skupimy nasze wypowiedzi wokół POTRZEB, PRAGNIEŃ i MARZEŃ 

4.02.2021, Wrocław, link do wydarzenia

MAM GŁOS!

Regularne zajęcia ze śpiewania we Wrocławiu, co środę. W oparciu o improwizacje oraz pieśni ludowo-kręgowe. Tylko dla ludzi gotowych, by zająć swoje miejsce w świecie i to WYRAZIĆ GŁOSEM.

Dowiedz się więcej